Сушарка для посуду "Sorrento" Stenson MH-0260 68.2*24.5*39.2 см
- Сушарка для посуду Stenson "Sorrento" предназначена для зберігання та сушіння посуду та столового приладдя.
- Для запобігання потраплянню води на кухонну стільницю в нижній полиці сушіння встановлений піддон для збору води.
- У сушарці тарілки зберігаються на верхньому ярусі, а чашки на нижньому. Для зберігання склянок і столових приборів, виделок, ложок із боків сушарки передбачені спеціальні відділення.
- Сушилку можна поставити на стільницю або в шафу, ця сушарка не боїться вологи та вогкості.
Особливості сушарки для посуду Stenson
-
Відділення для тарілок
-
Відділення для чашок/склянок
-
Відділення для столового приладдя
-
Характеристики
-
-
Кількість рівнів сушіння: Два
-
Матеріал: хромована сталь
-
Піддон: пластик
-
Колір: хром
-
Розміри: 68.2*24.5*39.2 см

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ruana |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 58 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 28 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

