
Перетворювач напруги 12V-220V 2000W/інвертор автомобільний 2000W 12V UN-3057 (work 1000W)
2 132 ₴
- Немає в наявності
- Код: UN-3057
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перетворювач напруги 12V-220V 2000W/інвертор автомобільний 2000W 12V UN-3057 (work 1000W)
Інвертор перетворювач 2000W 12V UN-3057 призначений для перетворення електрики з 12 В на 220 В. Дає змогу під'єднувати навантаження до 2000 Вт. Корпус виготовлений з алюмінію, у задній частині є вентилятор для охолодження приладу. Спереду розташовані розетка, кнопка вмик./вимк., а також світлові індикатори режимів роботи. Прилад можна під'єднувати безпосередньо до клем акумулятора за допомогою затискачів.
Сфера застосування: в автомобілі, катері, сонячні та вітрові електрогенератори, для аварійної роботи та ін.
Характеристики:
- Пікова потужність 2000 Вт.
- Номінальна потужність 1000 Вт
- Діапазон вхідної напруги: 12V
- Напруга на виході: 220V
- Частота на виході: 50±2%
- Захист: від короткого замикання, від перевантаження, від високої та низької напруги, від перегрівання, від неправильної полярності
- ККД: 90%
- Температура довкілля: -10 - +50С
Комплектація:
- Інвертор
- Комплект дротів для під'єднання через прикурювач або від акумулятора
- Коробка


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Види індикації | Звукова, Світлова |
| Допустима пікова потужність | 2000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Кількість аналогових виходів | 1 |
| Максимальна потужність | 2000 Вт |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Форма вихідної напруги | Апроксимована синусоїда |
| Частота | 50 Гц |
| Кількість фаз живлення | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 132 ₴






