
Ваги підлогові скляні до 180 кг (Квадратні) Matarix MX-451В/ Електронні підлогові ваги
462 ₴
- Немає в наявності
- Код: MX-451В
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Ваги підлогові скляні до 180 кг (Квадратні) Matarix MX-451В/ Електронні підлогові ваги
- Ваги підлогові електронні MATARIX 451В з платформою із загартованого скла.
- Ваги мають скляну платформу розміром 33 х 33 см.
- Ваги належать до електронного обладнання, вони живляться від невеликої батарейки та мають функцію аналізу ваги.
- Точність вимірювання ваг допускає похибку в 100 грамів. Максимальне навантаження на ваги — 180 кг.
- Ця модель обладнана функцією автоматичного вмикання (ваги вмикаються, щойно ви встанете на них), а також функцією автоматичного вимкнення через нетривалий час після завершення роботи з ними. Ця функція дає Вам змогу не тільки не робити зайві нахили під час роботи з вагами, але й скорочує витрату енергії батарейки.
Характеристики:
- Максимальна допустима вага — 180 кг
- Елемент живлення — CR2032
- Великий рідкокристалічний дисплей 25 мм
- Ціна поділки — 100 г.
- Автообнулення
- Автовимкнення через 10 секунд
- Індикатор низького розряду батареї
- Скляна платформа, товщина скла 8 мм


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Matarix |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина платформи | 24 мм |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип керування | Електромеханічний |
| Ширина платформи | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴




