
Кавоварка гейзерна 450 мл із мармуровим покриттям Edenberg EB-3786/ Кавоварка на газову плиту
598 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-3786
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кавоварка гейзерна 450 мл із мармуровим покриттям Edenberg EB-3786 / Кавоварка на газову плиту
- Кавоварка гейзерна 450 мл із мармуровим покриттям Edenberg EB-3786 розрахована на 9 чашок.
- Кавоварка виготовлена з алюмінію, має відкидну кришку.
Особливості гейзерної кавоварки:
- Розрахована на 9 чашок
- Високоякісний алюмінієвий корпус.
- Зручна ручка з термостійкого пластику, не нагрівається.
- Для приготування кави на електричних і газових плитах, а також на інших нагрівальних поверхнях, крім індукційних.
- Кавоварка складається з трьох частин — нижньої ємності для води, кавового фільтра та верхньої частини для збирання напою
- В нижню ємність заливається холодна вода, після чого ставиться фільтр із мелена кава та встановлюється верхня місткість. Вода нагріється до кипіння і підніметься у верхню ємність, через фільтр із кави.
Характеристики:
- Об'єм: 450мл
- Матеріал: алюміній
- Мармурове зовнішнє покриття
- Ручка: бакеліт
Комплектація
- Кофеварка
- Подарункове паковання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Призначення | Побутове |
| Об`єм | 0.45 л |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Гейзерна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота | 21.8 мм |
| Ширина | 10.3 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість вміщуваних чашок | 9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 598 ₴



