Блендер подрібнювач 2 л 300 Вт Lexical LCH-1910 / Кухонний електричний подрібнювач
- Цей невеликий, але дуже корисний прилад буквально працює за вас: просто засипте інгредієнти в чашу, натисніть на кнопку, і він усе зробить сам.
- Для великого нарізування досить лише кількох швидких натискань.
- Якщо ж ви хочете подрібнити інгредієнти, потримайте кнопку кілька секунд.
- Прилад такий потужний, що може розмолоти продукти до стану пюре.
- Секрет ефективної та швидкої роботи подрібнювача полягає в подвійному ножі з якісної неіржавкої стали и мощном моторе.
- Містка чаша об'ємом 2 літри дає змогу готувати велику кількість продуктів.
Переваги:
- Ефективна та швидка робота
- 4 ножі з якісної неіржавкої сталі
- Знімний різальний стрижень
- Потужний мідний двигун
- Містка чаша об'ємом 2 літри
- Легко мити
- Безпечна система увімкнення
- Подрібнює лід та інші будь-які продукти
- Універсальний
- Сучасний дизайн
Характеристики:
- Напруга: 220-240V ~ 50 / 60Hz;
- Потужність: 300 Вт;
- Місткість: 2 л;
- Мотор: 100% мідний мотор;
- Чаша: толстошарова неіржавка сталь;
- Кількість швидкостей: 2 з запобіжним вимикачем
- Матеріал лез: нержавіюча сталь.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lexical |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Механічне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 55 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Кількість осіб | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт |
| Матеріал каркаса (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | ДСП покрита пластиком |
| Отвір у стільниці для парасольки | Да |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Ширина стола | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 360 ₴




