-35%

Одноконфоркова електрична плита переносна Hot Plate JX-1010A/ Дискова електроплитка настільна
653 ₴
424 ₴
- В наявності
- Код: JX-1010A
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Одноконфоркова електрична плита переносна Hot Plate JX-1010A/ Дискова електроплитка настільна
Переваги плитки Hot Plate JX-1010A:
- одна конфорока;
- автоматичні вбудовані термостати підтримують заданий температурний режим приготування їжі;
- 5 режимів потужності;
- температура регулюється яскравістю світла;
- обладнана захистом від перегрівання;
- класичний дизайн для сучасної кухні;
- електрична плитка обладнана механічним перемикачем, світловою індикацією роботи та прогумованими ніжками, що робить її стійкішою.
- під час першого вмикання можливе невелике задимлення, оскільки нагрівальний елемент покритий захисним мастилом.
- легко чиститься й миється.
Характеристики електроплитки JX-1010A: - Тип: кухонна плита
- Кількість конфорок: 1
- Загальний розмір: 21х21х6 см.
- Діаметр конфорки: 15,5 см.
- Матеріал: метал, антипригарне покриття.
- Довжина шнура: 55 см.
- Потужність: 1000W.
-
Комплектація:
- Електрична плита
- 4 невеликі гумові ніжки.
- Інструкція
- Заводське паковання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 6 мм |
| Глибина | 21 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Ні |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Кількість електричних конфорок | 1 |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴








