Зарядна станція трансформер CcLamp CL-670 7 Вт / Сонячна панель / Solar Panel
- Сонячна панель CL-670 недорога, компактна та легка.
- Фотоелектрична сонячна батарея потужністю 7 Вт, яка дає змогу заряджати переносні пристрої малої потужності в тривалих походах і подорожах.
- Призначена для підзаряджання смартфонів, стільникових телефонів, радіостанцій, ехолотів, автомобільних акумуляторів, GPS-навігататорів, КПК, електроніки з роз'ємом USB.
- Для під'єднання до різних пристроїв обладнана роз'ємом USB.
- Компактна та зручна в перенесенні — складана на тканинній основі.
- Складається з фотоелектричних модулів із монокристалічного кремнію.
- Працює в будь-яку пору року, якщо є сонце.
Сумісні пристрої:
- смартфони
- стільникові телефони,
- радіостанції,
- луноти,
- GPS-навігатори,
- КПК,
- електроніка з роз'ємом USB
- Модель: CL-670
- Потужність: 7 Вт
- Максимальна напруга: 6 В
- Максимальний струм: 1,2 А
- Час заряджання: 4-6 годин
- Час роботи: 8-10 годин
- Розміри: 30 х 20 см
- Складаний (15 х 20 см)
- USB-кабель — довжина 140 см
Комплектація:
- Сонячна панель портативна, 7W;
- USB кабель.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cclamp |
| Матеріал рамки | Склопластик |
| Потужність | 7 Вт |
| Напруга | 6 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 522 ₴









