
Блендер — подрібнювач зі скляною чашею кухонний 3 л A-PLUS 600 Вт ОС-1562 / Подрібнювач Блискавка
1 088 ₴
- Немає в наявності
- Код: ОС-1562
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блендер — подрібнювач кухонний 3 л A-PLUS 600 Вт ОС-1562 / Подрібнювач Блискавка
- Подрібнювач A-PLUS — це універсальний прилад для вашої кухні, який здатний подрібнити, змішати, збити продукти за лічені секунди, не докладаючи водночас зайвих зусиль.
- З його допомогою Ви зможете без зусиль збивати коктейлі, смузі, готувати пюре, подрібнити овочі та багато іншого.
- Моторний блок подрібнювача виготовлений із неіржавкої сталі та обладнаний великою зручною кнопкою вмикання/вимикання двигуна.
- Компактний розмір, заощадить місце на вашій кухні та позбавить вас зайвого безладу.
- Готуйте супи, салати, соуси, дитяче харчування, десерти та навіть коктейлі!
Переваги:
- Ефективна та швидка робота
- Ніж з якісної неіржавкої сталі
- Потужний мотор
- Містка чаша об'ємом 3 літри
- Легко мити
- Безпечна система увімкнення
- Подрібнює лід та інші будь-які продукти
Характеристики:
- Тип: подрібнювач;
- Здатний подрібнити, змішати, збити продукти за лічені секунди;
- Матеріал корпусу: пластик;
- Подвійне лезо, 2 швидкості;
- Матеріал ножів: нержавіюча сталь;
- Матеріал чаші: скло;
- Об'єм чаші: 30000 мл.;
- Потужність: 600 Вт.
Комплектація:
- Подрібнювач — 1 шт.;
- Ножі — 1 шт.;
- Паковання: заводська коробка.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Блискавка |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Споживана потужність | 300 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 55 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Кількість осіб | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт |
| Матеріал каркаса (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | ДСП покрита пластиком |
| Матеріал чаші | Стекло |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 3 л |
| Отвір у стільниці для парасольки | Да |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Тип прибора | Універсальний подрібнювач |
| Ширина стола | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 088 ₴







