Ваги торговельні електронні A-Plus SC-1655 50 кг
Переваги:
- Межа зважування 50 кг.
- Невеликі габарити пристрою,
- Суворий зовнішній вигляд
- Висота ніжок регулюється
- Простота і зручність використання.
- Легке та швидке транспортування
- Робота акумулятора: до 48 годин
- Час заряджання: 6 годин
- Температура довкілля: -10 - +40 С
Опис:
- Вбудований індикатор рівня батареї
- Живлення здійснюється від мережі змінного струму 220 В або вбудованого акумулятора
- Заряджання акумуляторної батареї може відбуватися одночасно з роботою ваг.
- Розмір платформи — 35 х 25 см
- Автоматичне встановлення нуля під час кожного вмикання
- Автоматичний розрахунок вартості за ціною та масою товару
- Автоматичний розрахунок вартості за ціною та масою товару скидання цін
- Збереження кількох цін у пам'ять ваг
- Автоматичне вимкнення живлення у разі простоїв
Характеристики:
- Лічильник ціни;
- Підсвітка;
- Безперервна робота без під'єднання до мережі: 50 год;
- Тип живлення: акумулятор, Мережа 220 В;
- Тип ваг: торгові;
- Максимальне навантаження для зважування: 50кг;
- Мінімальна вага — 200 г;

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | A-plus |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Максимальна вага | 50 кг |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 25 мм |
| Ширина платформи | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 061 ₴










