Торгові електронні ваги А-Плюс 150S до 150 кг 32х42 см/Напальні торговельні ваги
- Ваги товарні, розмір платформи 320х420 мм — призначається для гуртових складів, виробничих підприємств, шкіл, садків, будинків відпочинку, торгівлі.
- Скрізь, де виробляється приймання/передавання великої кількості сировини, товару, готової продукції пристрій буде незамінний.
- Широко застосовуються в галузі торгівлі, м'ясних фабрик, пунктах приймання металолома, розфасування сипких та ін. продуктів, різних технологічних операціях.
- Зручні товарні ваги з вбудованим акумулятором для зважування та визначення вартості товарів на підприємствах, складах і виробництвах, а також виїзної та виносної торгівлі, ринку.
- Платформа ваг розміром 32х42 см дає змогу зважити за один раз габаритний вантаж, наприклад, кілька ящиків із фруктами, мішків із крупою, продуктами.
- Міцна платформа зі сталі, спеціальне тиснення на поверхні майданчика слугує засобом посилення й запобігає ковзанню вантажу, товару під час зважування на вагах.
Характеристики:
- Живлення: Акумулятор + Заряджання від мережі 220 В
- Максимальна вага — 150 кг
- Мінімальна вага — 50 г
- Дискретність 20 г
- Розмір платформи, 320 х 420 мм
- Індикатор металевий із неіржавкої сталі
- Збільшений дисплей LCD з великими цифрами
- З'єднання ваг з індикатором кабелем до 100 см, з надійним металевим роз'ємом.
- Захисний чохол на клавіатуру
- Функція пам'яті "М" — 7 комірок
- Тарування та Суманування
- Ваги підлогові без стійки
- Потужна платформа виготовлена зі сталі
- Металеві ніжки
- Автоматичне вимкнення
Комплектація:
- Ваги — 1 шт.,
- Зарядний пристрій — 1 шт.,
- Паковання.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | А-Плюс |
| Максимальна вага | 150 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа 220 В |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 320 мм |
| Ширина платформи | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| Матеріал платформи | стекло |
| Стан | Нове |
| Функція автовимкнення | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 614 ₴


