
Середня дорожня сумка з регулюванням розміру на коліщатках з телескопічною ручкою 811
1 980 ₴
- Немає в наявності
- Код: 811-С-черн
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Середня дорожня сумка з регулюванням розміру на коліщатках з телескопічною ручкою 811
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах
- Стильний дизайн
- Висувна телескопічна ручка
- Колеса поліпропіленові
- Одне основне відділення
- На передній стінці сумки розташовано одне відділення на блискавці
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Телескопічна ручка ховається під блискавкою
- Матеріал: Poliester 600D
- Можна збільшити об'єм, варто тільки розстебнути блискавку, яка розміщена на середині сумки, й тоді висота сумки збільшиться на 10см
- Розміри: 59*45*30 см
- Об'єм: 80 л



Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 80 л |
| Ширина | 59 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 80 л |
| Колір | Чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴









