
Блендер — подрібнювач зі скляною чашею кухонний 2 л 1000 Вт RAF 7009B/Змiльч Блискавка
1 044 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7009B
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блендер — подрібнювач зі скляною чашею кухонний 2 л 1000 Вт RAF 7009B/Змiльч Блискавка
- Блендер подрібнювач RAF R.7009B 2L може бути використаний для приготування різних продуктів, як-от смузі, коктейлі, соуси, пюре, подрібнений лід тощо.
- Він є незамінним помічником на кухні та дає змогу легко та швидко приготувати різноманітні страви та напої.
Особливості:
- Стильний сучасний дизайн
- Універсальність: Блендер із чашею дає змогу готувати безліч різних страв і напоїв.
- Він може з легкістю перемелювати, подрібнювати, змішувати, пюрувати та нарізати продукти, що робить його незамінним помічником на кухні.
Характеристики:
- Потужність: 800 Вт
- Матеріал: неіржавка сталь, скло
- Об'єм чаші: 2 л
- Кількість ножів: 4
- Кількість швидкостей: 2
Комплектація:
- Комбайн кухонний блендер
- Місткість чаша
- Інструкція
- Заводське паковання

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Блискавка |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 55 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Кількість осіб | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт |
| Матеріал каркаса (опор) | Алюміній |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | ДСП покрита пластиком |
| Матеріал чаші | Неіржавка сталь |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм блендера | 2000 мл |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Отвір у стільниці для парасольки | Да |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Тип прибора | Універсальний подрібнювач |
| Тип керування | Електромеханічний |
| Ширина стола | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 044 ₴








