
Знищувач комах Mel-18650/Ультрофіолетова лампа від комах і комарів для дачі та дому
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Код: Mel-18650
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Знищувач комах Mel-18650/Ультрофіолетова лампа від комах і комарів для дачі та дому
- Ця лампа є зручним, ефективним і економним способом боротьби з мошками, комарами та будь-якими іншими кровоссмоктувальними комахами.
- Низьке споживання електроенергії, високий захист від комарів.
- Сітчаста коробка для комарів запобігає їхньому пабігу, легко чиститься.
- Безпека та гігієна без жодних хімічних речовин
- Поразка електричним струмом для знищення комарів.
- Вдосконалений дизайн, що дає змогу ловити комарів, а потім вбивати їх.
- Не подразнювальний запах автоматично вловлюється незалежно від дня й ночі.
- Використовуючи спеціальне світлодіодне джерело світла для вловлювання комарів, ультрафіолетове світло випромінює нешкідливе світло.
- Настінний, стельовий підвісний або навіть окремішній
- Захисна клітинка для запобігання випадковому контакту з ручкою людей або хатніх тварин
Функції:
- Кабель з інтерфейсом 220V — Вбивця комарів працює тихо, без шуму, що дає вам комфортний нічний сон.
- Цей протимоскітний запер має практичний дизайн, невеликі розміри дають змогу носити його куди завгодно.
- Цей вбивця можна використовувати в спальні, холі, готелі, офісі, птелевіфермі, тваринницькій фермі та в будь-якому іншому місці, де потрібно вбивати комарів.
- Він вбиває шкідників фізичним способом, без хімікатів, дуже безпечний для дітей, вагітних жінок, людей похилого віку, хатніх тварин, забезпечуючи здоровіше середовище проживання.

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Колір | Чорний |
| Додаткові характеристики | |
| Ресурс лампи | 12 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип секцій | сетка |
| Висота секцій | 40 мм |
| Діаметр секцій | 270 мм |
| Захист від перегрівання | Да |
| Кількість секцій | 5 |
| Об'єм | 9 л |
| Стан | Нове |
| Терморегулятор | Да |
| Тип керування | Електронне |
| Функція автовимкнення | Да |
| Колір корпусу | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
