
Вафельниця електрична 1000 Вт для бельгійських вафель Edenberg EB-64406 з антипригарним покриттям
748 ₴
- Немає в наявності
- Код: EB-64406
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Вафельниця електрична 1000 Вт для бельгійських вафель Edenberg EB-64406 з антипригарним покриттям
- Вафельниця — це невеликий кухонний пристрій для приготування вафель і ріжків для морозива.
- Нагодувати дитину, здивувати друзів і просто приготувати смачний сніданок.
- Електрична вафельниця не тільки спрощує процес приготування вафель, але також гарантує безпеку використання — жодних опіків.
- Все готується швидко та просто.
- Вафельниця Edenberg EB-64406 обладнана антипригарним покриттям, тому приготовані хрусткі вафлі не підгоряють і не прилипають.
- Має потужність 1000 Вт, цього цілком досить, щоб за чотири або п'ять хвилин приготувати пару вафель.
- Також передбачені важливі функції: індикатор електроживлення й готовності дають змогу відстежувати час приготування страви.
- Перед очищенням вафельниця має охолонути.
- Очищається панель для приготування губкою або вологою тканиною.
- Прилад має компактні розміри, тому не займе багато місця на кухні
Технічні характеристики вафельниці:
- Споживана потужність: 1000 Вт;
- Кількість відділів: 2;
- Індикатор роботи;
- Антипригарне покриття форми;
- Ручки, що не нагріваються;
- Терморегулятор;
- Захист від перегрівання.
Комплектація:
- Вафельниця
- Інструкція
- Заводське паковання

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Edenberg |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Кількість випечених виробів | 2 |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Вафельниця |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 22 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Система блокування ручок | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 748 ₴







