Відпарювач ручний Rainberg RB-6313 (1500W)
- Ручний відпарювач для одягу Rainberg RB — 6313 (1500W) поєднує функції пристрою для побуту та косметичного приладу, працює з будь-якими типами одягу з різних типів тканини та хутра.
- Прилад допоможе швидко та легко розгладити складочки на виробі.
- Має компактні розміри, і для роботи можна використовувати звичайну воду.
- Два режими пари.
- Об'єм ємності для води 300 мл.
- Потужність 1500 Вт.
- Час безперервної роботи 25 хвилин.
Особливості:
- Відпарювач має компактні розміри та невибагливий в обслуговуванні, ідеальний для використання як у домашніх умовах, так і в поїздках.
- Відпарювач надає можливість швидкого та якісного прасування без незручного й громіздкого прасувального дошки.
- У відпарювача зручна ручка не нагрівається.
- Висока потужність для ефективної роботи.
- Шкала рівня води.
- Високоміцний пластиковий корпус-колба.
- Функція парогенерації для відпарювання, прасування та зволоження повітря.
Відпарювач призначений:
- насамперед для відпарювання одягу (парова праска);
- для використання як парогенератор;
- для очищення парою м'яких меблів і одягу (пароочисник);
- для дезінфекції одягу та так само меблів від пилових кліщів;
- очищення кухонного та столового приладдя;
- і просто як зволожувач повітря в приміщенні.
- пара з легкістю позбавить Ваш будинок мікробів, грибків, пилових кліщів і їхніх личинок, усуне будь-які забруднення, зокрема жир.
Характеристики відпарювача Domotec MS-5360:
- Механізм подавання пари: самотовий;
- Вимоги до води: звичайна;
- Потужність, Вт: 1500 Вт;
- Потік пари, мл/хв: 20 мл/хв;
- Матеріал ТЕНа: сталь;
- Напруга мережі, В: 220 В;
- Автовимкнення: немає;
- Керування: механічне;
- Готовність до роботи, сек: 60 секунд;
- Перемикання на ручці: є;
- Температура пари, °C: 98°C;
- Функція антикрапля: немає;
- Щітка ворсу: є;
- Вага брутто, кг: 1,4 кг;
- Вага нетто, кг: 1 кг;
- Індикатор роботи: так.
Комплектація товару:
- Ручний вертикальний відпарювач;
- Парова насадка-щітка з довгою щетиною;
- Інструкція;
- Картонне паковання.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Час безперервної роботи без доливання води | 20 хв |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.3 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Регулювання сили пара | Так |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Парковка | вертикальна |
| Запобіжний клапан | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Знімний бак для води | Ні |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 467 ₴










