-22%

Блендер — подрібнювач зі скляною чашею кухонний 2 л 800 Вт RAF R-7040 / Подрібнювач блискавка
870 ₴
679 ₴
- В наявності
- Код: R.7040
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Блендер — подрібнювач зі скляною чашею кухонний 2 л 800 Вт RAF R.7040 / Подрібнювач блискавка
- RAF R. 7040 — це портативний і багатофункціональний подрібнювач, блендер, м'ясорубка, млин для швидкого подрібнення як м'яких продуктів, як-от: фрукти, перець, змішування різних соусів, яєць, так і твердих продуктів, як-от: м'ясо, овочі, зерна кукурудзи, бобові, коріння рослин, кави, боби, рис, з можливістю застосування не тільки в домашніх умовах, але й для ресторанів і барів.
- RAF R. 7040 має 2 швидкості роботи: для твердих і м'яких продуктів.
- Безпека конструкції забезпечує подвійна кришка, яку не можна відкрити, поки перемішування не закінчиться.
Особливості:
- Чопер R. 7040 призначений для збивання, подрібнення та шаткування.
- Він подрібнює не тільки овочі, але й навіть м'ясо, перетворивши його на готовий фарш.
- Чопер миттєво нарізає та перемелює продукти, досить лише одного натискання на кнопку.
- Усі деталі виготовлені з високоякісних матеріалів.
- Завдяки простій системі кріплення, блендер легко розбирати та мити.
- Блендер має досить компактні розміри, але водночас дуже містку чашу.
- Блендер-чопер потішить Вас своїми можливостями, спростить життя і заощадить час.
- Також він стане гарним помічником на кухні кожного, хто піклується про своє здоров'я і просто любить смачно поїсти!
Характеристики:
- Марка: РАФ
- Матеріал чаші: скло
- Матеріал леза: нержавіюча сталь
- Потужність 800 Вт
- Кількість швидкостей: 2
- Частота: 50 Гц-60 Гц
- Напруга: 220 В
- Місткість: 2 л
- Колір: прозорий
- Вага: 2 кг
Комплектація
- Комбайн кухонний блендер RAF R7040
- Місткість чаша
- Інструкція
- Заводське паковання


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Блискавка |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал чаші | Скло |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Комплектація | |
| Матеріал глечика блендера | скло |
| Об'єм блендера | 2000 мл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота столу | 55 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 100 кг |
| Кількість осіб | 4 |
| Кількість стільців | 4 шт |
| Матеріал каркаса (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал стільниці | ДСП покрита пластиком |
| Отвір у стільниці для парасольки | Да |
| Склад комплекту | Стіл + стільці без спинки |
| Ширина стола | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴









