Відпарювач ручний Rainberg RB-6314 (2000W) / Парова праска
- Ручний відпарювач — парова праска для одягу Rainberg RB — 6314 — унікальний прилад, здатний максимально полегшити життя сучасної людини!
- Ручний відпарювач має дві основні функції: відпарювання та прасування.
- Добре видаляє всі неприємні запахи, справляється з прасуванням не тільки одягу, але й будь-якого домашнього текстилю, а також шовку, атласу, бавовни, льону, вовни та синтетичних тканин.
- Незаперечна перевага відпарювача Rainberg те, що їм дуже зручно відпарювати штори та тюль, не знімаючи їх, що точно полегшить догляд за будинком багатьом господиням!
- За такого великого набору позитивних якостей існує ще один — завдяки високій температурі пари парової праски вбиває пилових кліщів, бактерії, мікроби, ним можна обробляти дитячі іграшки, м'які меблі, подушки, що робить відпарювач незамінним у будь-якому домі.
- Ви швидко приведете до ладу будь-який одяг за допомогою праски-щітки, чи то шовкова блуза, чи костюм зі щільної тканини.
- Одночасно з розгладженням Ви усунете неприємні запахи, освіжіть вироби. Ваші речі стануть чистими й акуратними, як після хімчистки.
Особливості:
- вбиває шкідливі мікроби з будь-якого типу тканин завдяки високій температурі;
- компактний і зручний у використанні;
- підходить для будь-якого типу тканини;
- має 4 основні функції: чистить, прасує, відпарює, дезінфікує;
- зручно використовувати вдома та брати із собою в дорогу;
- змінна насадка з двома щітками.
Використовувати ручний відпарювач — щітку дуже зручно та легко:
- Для відпарювання одягу необхідно за допомогою мірного стаканчика заповнити резервуар чистою водою.
- Під час увімкнення приладу в розетку засвітиться червоний індикатор.
- Коли він згасне, щітка готова до роботи. Дуже зручно, що відпарювання можна проводити як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні, до того ж постійна температура підтримується автоматично.
Комплектація товару
- Ручний відпарювач Rainberg RB-6314
- Насадка-щітка з довгою щетиною
- Насадка-щітка з короткою щетиною
- Коробка

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rainberg |
| Час безперервної роботи без доливання води | 20 хв |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Регулювання сили пара | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне намотування шнура | Ні |
| Можливість доливання води | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 м |
| Захист від дітей | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Індикатор низького рівня води | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Парковка | вертикальна |
| Запобіжний клапан | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Знімний бак для води | Ні |
| Температура пара | 98 град. |
| Терморегулятор | Ні |
| Щітка для видалення пилу і ворсинок | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 789 ₴









