Розкладачка "Віка" на ламелях з матрацом V-3030 / Розкладне ліжко для дому та дачі
- Розкладачка "Віка" — це розкладачка, що має новий рівень зручності та комфорту.
- Серед переваг зазначаються не тільки гідні габаритні розміри, але й висока якість збирання, використання м'якого матраца як місця для сну та регульованого за рівнем нахилу підголівника.
- Розкладачка представлена українським виробником відрізняється від аналогів на ринку найбільш помітними критеріями, а саме, низька ціна, матеріали високої якості, що забезпечує тривалий термін експлуатації, і надійна конструкція.
Особливості:
- Основа спального місця складається з 18 дерев'яних ламелей.
- Полімерне порошкове покриття труб каркаса.
- Комплектація ортопедичним матрацом завтовшки 3 см із наповненим поролоном і чохлом із бавовни.
- Максимальне навантаження: 120 кг.
- У комплекті коліщатка для зручності переміщення.
- Захист підлоги від подряпин входить до стандартної комплектації.
Характеристики:
- Підголівник: немає
- Довжина: 190 см.
- Ширина: 80 см.
- Висота: 34 см.
- Максимальне навантаження: 120 кг.
- Вага: 13.5 кг.
- Розміри в складеному вигляді (ВхШхД): 95х18х80 см.

Характеристики
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 13.5 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Основні | |
| Кількість ламелей на підставі спального місця | 18 |
| Комплектація матрацом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Підстава спального місця розкладачки | Дерев'яні ламелі |
| Покриття труби каркаса | Без покриття |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 470 ₴



