-18%

Крісло — Шезлонг пляжний садовий розкладний ТМ Vista "Фіджі-1"/ Шезлонг для відпочинку складаний
2 102 ₴
1 718 ₴
- В наявності
- Код: V-5161
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло — Шезлонг пляжний садовий розкладний ТМ Vista "Фіджі-1"/ Шезлонг для відпочинку складаний
- Виготовлено з високоякісних матеріалів відповідно до
- Європейськими стандартами якості
- Легка трансформація за збереження високих міцностей показників і стабільності конструкції
- Сталеві елементи гойдалки пофарбовані порошковою фарбою
- Якісні антикорозійні показники та гарний естетичний вигляд
- Регульований підголівник дає змогу з легкістю припасувати крісло під
будь-якого користувача
- Завдяки механізму трансформації крісло легко змінює свою форму або складається в компактну та зручну для перенесення форму
- Конструкція спроєктована для використання крісла в трьох основних положеннях
Характеристики
- Глибина: 45 см
- Ширина: 41см
- Висота: 157 см
- Труба: d25*1мм
- Материал: Oxford D-600
- Матрас: Cbynfgjy
- Максимальне навантаження: 110кг
- Довжина в складеному вигляді: 60см
- Ширина в складеному вигляді: 15см
- Висота в складеному вигляді: 110см
- Вага: 6,5кг


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VISTA |
| Країна виробник | Україна |
| Висота сидіння | 44 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Метал |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Ширина | 51 см |
| Габаритные размеры шезлонга | |
| Глибина | 45 см |
| Загальна висота конструкції підвісного шезлонга | 157 см |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 718 ₴






