Сумка дорожня Гігант 150 л розмір 85*42 х 42 см з регулюванням ручок A&F-0103
Характеристики:
- Дорожня сумка з регулюванням ручок
- Ручки для перенесення
- Одне основне відділення
- З боків дві ручки-петлі
- Матеріал: Poliester
- Розміри: 85*42*42 см
- Об'єм: 150л




Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Замок | Немає |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Гігант |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 42 см |
| Об`єм | 150 л |
| Ширина | 85 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 150 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴










