
Рюкзак туристичний — тактичний великий із великою кількістю кишень Об'єм: 110 л / 68*54*30см
1 320 ₴
- Немає в наявності
- Код: A&F-0104
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Рюкзак туристичний — тактичний великий із великою кількістю кишень Об'єм: 110 л / 68*54*30см
- Великий якісний рюкзак на 110 л.
- Виготовлений із водостійкої тканини та якісної фурнітури.
- Одне основне відділення.
- Наявність передніх, бічних і внутрішніх кишень.
- Кріплення для карімату. Широкі регульовані плечові лямки.
- Рюкзак місткий і зручний у використанні.
Характеристики:
- Тип товару: туристичний/тактичний рюкзак
- Стать: унісекс
- Матеріал: нейлон 700D
- Місткість: 110л
- Розмір: 68х54х30 см
- Колір: Хакі
- Застосування: походи, кемпінг, полювання, туризм, риболовля, трекінг та інше
- Особливості: бічні стяжки, поясний ремінь



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 110 л |
| Особливості | Бічна стяжка, Поясний ремінь, Водовідштовхувальне просочення |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 68 см |
| Довжина | 54 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴









