
Садова 3-місна гойдалка прирахована з підсклянниками 170*110*153 см/ Садова гойдалка R95035
7 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: R95035
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Садова 3-місна гойдалка прирахована з підсклянниками 170*110*153 см/ Садова гойдалка R95035
- Сучасний стильний дизайн ставить нашу продукцію на перше місце серед гойдалок за комфортом і зручністю використання садових виробів.
- Садова гойдалка — ідеальна пропозиція для всіх, хто мріє відпочити в усамітненні заднього двору, ділянки або тераси.
- Гойдалка вирізняється високою якістю виготовлення та міцною конструкцією.
- Для підвищення комфорту відпочинку наш виріб обладнаний регульованим навісом, що захищає користувача від сонячних променів.
- Сталева конструкція
- Матеріал гойдалки водонепроникний поліестер
- Міцність конструкції: 220 кг
- 2 пластикові підставки для напоїв, прикріплені до гойдалки.
- Пружинна підвіска: потужні пружини дадуть змогу встановити гойдалку та витримати вагу до 3 осіб.
- Прикраса елементів: усі торці металевих елементів обладнані пластиковими заглушками. Це запобігає будь-яким порізам, що робить його безпечним для дітей і літніх людей.
Розміри гойдалки:
- Ширина гойдалки: 170см.
- Висота гойдалки: 153см.
- Глибина гойдалки: 110см.
- Навантаження: 220кг.


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Комплектація навісом | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 220 кг |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал навісу | тканина |
| Опора | 4 ніжки |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 3-х місний розкладний |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Висота | 153 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Комплектація | |
| Підсклянник | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 300 ₴



