
Крісло рибальське коропове складане з чохлом 61*63*93см/Стул туристичний складаний JBD-05
3 482 ₴
- Немає в наявності
- Код: JBD-05
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Крісло рибальське коропове складане з чохлом 61*63*93см/Стул туристичний складаний JBD-05
- Крісло має складану конструкцію, ідеально підійде для риболовлі та відпочинку на лоні природи.
- Складане крісло має міцний каркас із металу та сидіння з текстильного матеріалу, які витримують навантаження до 150 кг.
- Для більшого комфорту обладнано підлокітниками та регулюванням за висотою ніжок
- Крісло має знімну накладку для сидіння, щоб легко було почистити
- Має 2 кишені: 1 - невелика кишеня на блискавці під сидінням. 2 - велика кишеня на блискавці ззаду на спинці
- З правого боку розміщений підвісний підсклянник
- Комплектується великим чохлом для транспортування з декількома кишенями
- Для зручного переміщення крісла воно складається до компактних розмірів і не займатиме багато місця в багажнику автомобіля.
Характеристики:
- Розмір у складеному вигляді:
- Розмір у розкладеному вигляді: 61*63*93см
- Максимальне навантаження: 150 кг;
- Чохол для транспортування
- Каркас: Труба 16*1,2мм
- Ткань: Oxford D-600
- Наповнювач: Поролон 3 см
- Вага:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 930 мм |
| Глибина стільця | 630 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 482 ₴

