Кавоварка, крапельна Kingberg KB-1991 (750Вт, 2 кер. чашки по 150мл). Кофемашина
Кавоварка Kingberg - це сучасний апарат. Модель потужністю 750 Вт дозволяє приготувати ваш улюблений напій буквально одним натисканням кнопки. Для того, щоб кава була максимально смачним і ароматним, він вариться під високим тиском. Техніка для приготування гарячих напоїв Domotec відповідає всім сучасним вимогам надійності і безпеки. При її виробництві використовуються високоякісні і екологічно безпечні матеріали, а також нагрівальні елементи і контролери високого класу надійності.
- Об'єм (л): 0.3
- Споживана потужність (Вт): 750
- Вбудована техніка: Немає
- Ширина (мм): 200
- Висота (мм): 19.5
- Вага (кг): 1069
- Тип кавоварки: Краплинна кавоварка
- Підходить для приготування кави та чаю
Комплектація
- Кавоварка
- 2 чашки


Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 145 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Основні | |
| Призначення | Побутове |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об`єм | 0.3 л |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип використовуваної кави | Мелений |
| Тип кавоварки | Крапельна |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 0.3 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴





