
Раскладушка - шезлонг 188*56*28см Stenson MH-3086 Шезлонг для отдыха Раскладушка туристическая Темно-синий
1 909 ₴
- Немає в наявності
- Код: MH-3086 Т.Син
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Розкладушка - шезлонг Stenson MH-3086. Шезлонг для відпочинку. Розкладушка туристична
- Можна використовувати як звичайну розкладачку для сну так і для відпочинку на природі як шезлонг
- Міцний текстильний матеріал
- При виготовленні якої застосовувалися тільки самі якісні матеріали
- Невеликі габаритні розміри у складеному вигляді дозволяють розкладачці займати мінімум місця вчасно зберігання і в разі її транспортування
- Чотири положення підголівника (в тому числі лежачи)
- Каркас розкладачки покритий якісної полімерною фарбою
- Підходить для поїздок на море, на пікнік, на риболовлю чи на дачу, а також просто покласти переночувати приїхав гостя
Характеристики:
- Тип: шезлонг, розкладачка
- Каркас металевий
- Пофарбований методом порошковим покриттям
- 4 положення
- Максимальне навантаження: 120 кг,
- Розміри: (Довжина/Ширина/Висота)188 х 56 х 28 див.,
- Колір: різні.



Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Підстава спального місця розкладачки | Поліестерова тканина |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 188 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 188 см |
| Колір | Темно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 909 ₴







