Візок косметологічний на коліщатках 4 полиці/Ітажерка, тумба косметолога
- Універсальна підставка під інструменти
- Прекрасно підійде для косметолога, перукаря, візажиста, майстра манікюру.
- Можна використовувати цей багатофункціональний візок як для салону краси, так і для дому.
- Ця практична етажерка на коліщатках доповнить інтер'єр будь-якого приміщення.
- У цій етажерці є коліщатка, які допоможуть із легкістю пересувати її салоном краси.
- Має три місткі полиці, на яких можна помістити всі Ваші інструменти.
Параметры:
- висота — 100 см;
- стійки: хромовані;
- полиці — ЛДСП;
- розмір полиці — 440х310 мм;
- поворотна колісна опора


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Полиця | 4 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Расцветка | Чорна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴






