
Складане туристичне крісло з навісом Stenson MH-3298LU / Розкладний стілець для риболовлі "Павук" Синій
1 599 ₴
- В наявності
- Код: MH-3298LU-Син
Складане туристичне крісло з навісом Stenson MH-3298LU / Розкладний стілець для риболовлі "Павук"
Крісло розкладне "Павук" з підсклянником і навісом Stenson MH-3298LU стілець для пікніка, риболовлі 54/54/127 см
Складане туристичне крісло можна назвати універсальним предметом кемпінгових меблів, який підійде й туристам, і для риболовлі, і полювання, і для пікніка, та й просто для відпочинку недалеко від води. Відмітна особливість такого похідного крісла — компактність і легкість, що насамперед може довести зручність перенесення і транспортування.
Завдяки конструкції зі спинкою, підлокітниками та навісом, відпочивати на ньому зручно та комфортно, а також захищає від сонця. З цієї причини купити складане крісло важливо для кожної людини, яка веде здоровий спосіб життя, для рибалки або для будь-кого охочого створити комфортні умови для дачі.
Характеристики:
- Крісло розкладне Павук Stenson MH-3298LU з підсклянником і навісом;
- Тип: крісло розкладне;
- Тип: з підсклянником і навісом;
- Легкий і компактний;
- Стілець має спинку та відділення для склянки;
- Каркас виготовлений із міцної металевої труби;
- Матеріал: брезент, який не пропускає вологу та не блякне на сонці;
- Розмір: 54 х 54 х 127 см;
Комплектація:
- Крісло — 1 шт.;
- Чохол — 1 шт.;
- Паковання: поліетилен.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Синій |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 540 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса (опор) | Метал |
- Ціна: 1 599 ₴









