
Валіза дорожня тканинна складана 35 л Filippini F-008/ Валіза тканинна ручна поклажа F-008-2
1 183 ₴
- Немає в наявності
- Код: F-008-2
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Валіза дорожня тканинна складана 35 л Filippini F-008/ Валіза тканинна ручна поклажа
Характеристики:
- Матеріал валізи тканина Poliester
- Велике відділення з фіксувальними ременями+ одне відділення на блискавці
- Висувна телескопічна ручка
- Ручка з верху для перенесення багажу
- Складана конструкція для зручного зберігання
- Валіза на 2 міцних і надійних коліщатках з каучуку
Розміри:
- Висота: 53 см
- Ширина: 31 см
- Глибина: 20 см
- Об'єм: 35 л

Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 53 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 31 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | F-008-2 |
| Об'єм | 35 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 183 ₴









