
Стілець рибальський складаний із сумкою Кенгуру MH-3071. Рибальський стільчик Зелений
419 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: MH-3071 Зелен
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Стілець рибальський складаний з сумкою Кенгуру MH-3071. Рибальський стільчик
- Розкладний стілець Кенгуру MH-3071 названий так із-за місткою сумки під сидінням, завдяки якій все найнеобхідніше буде під рукою.
- Благодаря сумке которая расположена внизу стула, является одной из самых популярных и востребованных моделей
- Такой металлический стул со спинкой удобно использовать на даче, рыбалке, пикнике или даже в походе.
- Имеет множество достоинств – простота, лёгкость, удобство конструкции.
- При хранении он не занимает много места.
- Легкий, прочный и надежный.
- Изготовлен из высококачественных материалов, что гарантирует его долговечность.
- Выдерживает нагрузку до 110 кг.
Характеристики:
- Размеры: 27 х 22 х 43 см;
- Есть вместительная сумка под сиденьем;
- Максимальная нагрузка: 110 кг;
- Материал: сталь, полиэстер;
- Колір: червоний.



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stenson |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 430 мм |
| Глибина стільця | 220 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 270 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркаса (опор) | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 419 ₴







