
Сумка — валіза дорожня розмір 57*36*36/Дорожній сумка на колесах Filippini F-041 Сіра блискавка
2 285 ₴
- Немає в наявності
- Код: F-043-Сер
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка — валіза дорожня розмір 68*36*36/Дорожній сумка на колесах Filippini F-041
- Дворівнева дорожня сумка FILIPPINI люкс якості, на колесах підійде для дальніх поїздок.
- Сумка зроблена Поліестеру 830D
- Має міцну структуру, це дає змогу вберегти Ваш вантаж від пошкоджень.
- Також дорожня сумка має водовідштовхувальні властивості. Міцна та надійна сумка для подорожей.
- Сумка не звичайна має два рівні. Де можна розташувати всі ваші речі. Одне велике відділення, яке можна зняти за бажання ременями, для безпеки (наприклад, у метро) також кишеня на блискавці, і дві місткі бічні кишені. Абсолютно всі відділення на блискавці.
- Поздовжні ніжки по всьому дну сумки а також бічні забезпечать ставити сумку на будь-яку поверхню.
- Великі колеса, прогумовані забезпечать комфорт під час руху.
Характеристики:
- Дорожня сумка на двох колесах з поліуретану, прогумовані на підшипниках, (тихий, плавний хід)
- Висувна телескопічна ручка
- Одне велике основне відділення з ременями, друге на блискавці
- Два бічні місткі відділення на блискавці
- Попереду маленьке відділення теж на блискавці
- Ручки на верхній і бічній стороні сумки
- Матеріал: Poliester 830D
- Розміри: 57*30*32 см
- Об'єм: 55л



Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 32 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 55 л |
| Ширина | 57 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 5 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 55 л |
| Колір блискавки | Сіра блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 285 ₴






