
Сумка дорожня об'єм 40 л розмір 54*35*20 см з плечовим ременем Filippini BL1793 Сірий
653 ₴
- Немає в наявності
- Код: BL1793-Серый
+380 (93) 557-62-76
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка дорожня об'єм 40 л розмір 54*35*20 см з плечовим ременем Filippini BL1793
Характеристики:
- Дорожня сумка з плечовим ременем
- Якісний водонепроникний матеріал
- Ручки для перенесення
- Одне основне відділення
- Два відділення на блискавці
- На передній стінці сумки розташоване велике відділення на блискавці
- Матеріал: Текстиль
- Розміри: 54*35*20 см
- Об'єм: 40л




Характеристики
| Розміри | |
|---|---|
| Висота | 35 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 40 л |
| Ширина | 54 см |
| Основні | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 40 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴







