Крісло складане кемпінгове для риболовлі та відпочинку "Директор" MH-3079
Характеристи:
- Крісло «Директор» має досить комфортні розміри та гарну стійкість.
- Оптимальний варіант для відпочинку на свіжому повітрі, в лісофарбових зонах або поблизу водойм.
- Складана конструкція, яка поміщається в зручний тканинний чохол для перенесення.
- Металевий каркас з порошковим напиленням.
- Матеріал сидіння й підлокітників поліестер 600 D.
- З одного боку підлокітник має невелике тканинне заглиблення для розміщення в ньому ємності для води або різних дрібниць.
- Максимальне навантаження — 110 кг.
Габаритні розміри:
- Висота крісла — 92 см.
- Ширина крісла — 85 см.
- Ширина сидіння — 53 см.
- Глибина сидіння — 45 см.
- Висота сидіння — 55 см.
- Висота до сидіння — 40 см.
Доступні кольори:
- Зелене із сірим
- Червоне з чорним
- Синє із сірим



Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота сидіння стільця | 550 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Глибина стільця | 450 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 530 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952 ₴






